Вагомий внесок українських танцюристів, хореографів

balet+Відомим українським танцівником, та скажімо батьком українського танцю є Василь Авраменко.(22.03.1895-6.05.1981). Який заснував танцювальні школи в США та Канаді. Гастролі його вихованців були по всьому світу. Ця людина внесла невід’ємний вклад в культуру танцю,саме йому потрібно завдячувати тому, що є в нашій танцювальній культурі в наш час. Ця людина присвятила життя справі яку дійсно любила і цінувала. Ця людина була не тільки гарним танцівником та хореографом,а ще також він був режисером,продюсером. У США він зняв навіть декілька відомих фільмів. Ми повинні бути вдячні такій людині,яка була народжена з таким невід’ємним талантом.

Богом балету як нам відомо прозвали Вацлава Ніжинського який поставив відомий всім танець козак. Про цю людину добре відзивались з від усіль, про нього писала французька преса, яка безмежно талановита людина яка просто літала та парила на сцені.

Однією з найкращих балерин 20ст. вважалась Євгенія Борисенко уродженка Керчі. Після танцювальної кар’єри, яка була в загалом в Італії. Вона почала проявляти себе як хореограф та балетмейстер. Пізніше вона стала керівником в Римській школі балету. В якому виховала не одне покоління випускників. Отже не тільки повинні їй завдячувати своєму осмисленню про балет а й Італійці нам перед.

Сергій Лифар, зірка світового балету уродженець Києва. В якого як і в його попередників був безмежний талант. Розпочав свій артистичний шлях з Парижу в 1923 році. В танцювальній трупі. За цей час він здійснив більше ніж 200 постановок в національній опері,зрештою варто й повідомити, що він там пропрацював більше 30 років. Став головою всесвітньої ради ЮНЕСКО,академії балету франції,там же і ректором парижського інституту хореографії. Згодом після його смерті його похоронили також у франції .

Ігор Мойсеєв, дуже натхненна та творча людина,яка як і всі попередники присвятив своє життя танцювальній майстерності. Він майже 70 років. Керував ансамблем народного танцю. Також в нього було два оскара в танцювальній сфері, здавалося, що на цьому можна було б і завершувати, але він все рівно пішов з життя засмученим,що так і не зміг здійснити одну свою мрію. Створити власний танцювальний театр,в якому б він зміг би поставити все,навіть класичний балет.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.