Історія успіху Джорджо Армані

Giorgio Armani11 липня 1934 року почав свій життєвий шлях відомий дизайнер одягу та аксесуарів Джорджо Армані. Народився він у італійському містечку під назвою П’яченца.

В дитинстві Джорджо мріяв про акторську кар’єру, проте у післявоєнні часи, будучи дитиною з багатодітної сім’ї, він розумів – мрія залишиться мрією. В юнацтві намагався займатися фотомистецтвом та постановками зйомок для своїх друзів та подруг.

Проте коли прийшов час вибору професії він зупинився на медицині. Можливо, творча натура митця зіграла роль, та на третьому курсі дизайнер покинув навчання і відправився служити до армії, та й там протримався нетривалий час.

Працював оформлювачем вітрин, баєром. Згодом пробув на посаді асистента дизайнера довгих шість років, працюючи над лінією чоловічого одягу Hitman, паралельно співпрацюючи з марками Ungaro та Zegna як дизайнер.

Починаючи працювати на не менш відомого дизайнера Ніно Черутті, Джорджіо визначився і, врешті визначив напрям своїх подальших дій.

Перша жіноча колекція була представлена 1971 року.

Початковими кроками до світу моди були фотографії його молодшої сестри Розанни, котрі Армані приніс на співбесіду в універмаг Rinascente. На власне ж здивування його прийняли до відділу реклами.

Співпраця зі своїм близьким другом Серджо Галеотті стала зародженням блискучого, вдалого та відомого майбутнього. Спільно зі своїм компаньйоном дизайнер створив «Акціонерне товариство Джорджо Армані». Що ж до старту, то для відкриття цього підприємства йому довелося продати свій автомобіль – Фольксваген-маджоліно та зняти невеличкий двокімнатний офіс у Мілані. Ще до початку своєї власної справи партнери розподілили обов’язки таким чином: увесь творчий процес взяв на себе Джорджо, Серджо, в свою чергу зайнявся комерційними правами.

Правильним був вибір не тільки життєвого шляху, а й вибір ніші у світі моди. Вже тоді моделі випромінювали витончене та елегантне поєднання жіночого з чоловічим початків. Беручи початок із перших же колекцій, завдячуючи костюмам чоловічого крою, він представив образ жінки-менеджера новий потік моди.

1975 року, випущена перша жіноча колекція, що стала справжньою інновацією. Це була весняно-літня колекція, а також молодіжні спортивна та пляжна колекції.

Свій перший бутик Джорджо відкрив у Мілані 1982 року. Того ж року, підписавши угоду з корпорацією L’Oreal, компанія випустила перші жіночі парфуми — за ним і чоловічі.

Слідом за початком бізнесу йшло визнання. Жакет від Армані обрала Дайан Кітон для церемонії вручення «Оскара», одразу ж після неї, усім відомий Річард Гір робить Армані найулюбленішим модельєром знаменитостей, з’явившись у кінострічці «Американський жигало» 1980 року, в якій не можливо було не помітити костюмів, підкреслюючих шарм і елегантність акторові.

Зрозуміло, що після такого успіху на балачки майже не залишається часу, замість цього робота у партнерів кипить цілодобово. Досить впливовий, ще з того часу, журнал «Time» присвятив обкладинку Джорджо Армані.

Стрімко компанія почала сумісництво з різними підприємствами, зростала кількість підписаних угод та відкритих будинків мод.

Проте ніякий успіх не оминають труднощі. Смерть Серджо Галеоттів від СНІДу різко змінила звичайний плин життя і змусила дизайнера засвоїти нову для нього професію — підприємця. На той час Армані почав оцінювати результати не тільки з точки зору модельєра, а й з прогнозами майбутнього прибутку від продажу. Стрімкий ріст та розширення компанії були винагородою за прийнятий, раніше, Джорджо виклик.

Простота, стильність, елегантність стали основою у виготовленні нових, ще небачених стильних колекцій. Вони принесли успіх та визнання в усьому світі. Бренд Джорджо Армані виготовляє одяг, взуття, аксесуари, має парфуми власного виробництва, окуляри, косметику. Він вже давно вийшов за рамки фешн-індустрії, продовжуючи створювати красу і стиль навколо.

Жіночі піджаки від Джорджіо Армані були такими ж м’якими, як сорочки. Для більшості ділових жінок бездоганні елегантні піджаки у поєднанні з широкими брюками стали повсякденним одягом.

Розуміючи тиск бренду та реклами на якість продукції він залишається вірним своїм ідеям, на відповідність яким пішла значна частина його життя. Цікаво, що відтоді й дотепер його колекції непідвласні щосекундним впливам моди. Саме тим, хто цінує легку жіночність, комфорт, витонченість та непоказну сексуальність і адресовані вони.

Ті, хто має щастя дозволити собі придбати одяг від Джорджіо Армані, ніколи не шкодують, у цьому ми можемо переконатися, побачивши результати праці митця. Його костюми є класикою, їх будуть носити роками, це вже зрозуміло — вони ніколи не вийдуть із моди.

Абсолютно заслужено Армані отримав певну кількість національних та міжнародних премій, далі: Орден за заслуги перед Республікою, Премію найкращого міжнародного дизайнера; Премію за професійні досягнення за лінію чоловічого одягу.

Джорджо Армані являє собою унікальну людину, що поєднала в собі талановитого дизайнера та бізнесмена, що побудувала унікальну модну імперію і понад сорок років є одним з найвпливовіших гравців у світі моди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.