Мода і стиль у сучасному світі

platya1Чи не найбільшу площу великих міст займають торгівельні центри. Різні магазини з наймоднішими і сучасними новинками з таких країн як: Мілан, Париж, Нью-Йорк, і це ще не всі країни. Майже у кожному сучасному кварталі знаходяться хоча б два або навіть три магазини з модними, стильними речами. Як то кажуть по останньому писку моди.

Скільки грошей було витрачено на одяг, аксесуари, косметику, і все це заради краси. Люди ладні віддавати шалені гроша заради того щоб виглядати красиво. Як і говорить мудре повір’я: « Краса править світом» або «Краса врятує світ».

У даному суспільстві, склалась загально прийнята точка зору з приводу естетики, поняття про красу. Як нам відомо з кожним роком поняття про красу та моду змінюється, але якщо порівняти стиль молодих людей який був 10 років назад і сучасний стиль, то результат буде шокуючим.

Якщо багато років тому красою вважали природність, присутність макіяжу але тільки для того щоб підкреслити природну красу жінки або дівчини, то на даний час косметика служить одним з методів змінити свою зовнішність не користуючись послугами пластичного хірурга. За допомогою сучасної косметики можливо просто змінити лице жінки , з прямого носика зробити кирпатий, з вузьких сильно посаджених очей –відкриті та більш випуклі, не варто і хвилюватись власницям обличчя кругловатої або серцевидної форми, за допомогою правильної підібраної тональної основи та бронзеру можна легко зробити лице більш продовгуватим та домалювати так усім відомі улюблені так звані «скули».

Така ж сама історія з одягом. За останні роки мода розвинулась настільки швидко, що аж не встигаєш слідкувати за скількома різними течіями, стилів тощо. І навіть так звана «прекрасна половина людства» просто не встигає одягнути та похвастатись перед подружками своїми щойно придбаними з останньої колекції якогось відомого бренду модним костюмом, платтям.

По-правді говорячи поняття про красу, моду і стиль у 2016 трішки дивне на мій погляд. Усі жінки вибирають для себе ідеал до якого прагнуть, але ніхто не хоче стати цим ідеалом до якого б прагнули інші. Вони обирають найпростіший шлях, тобто пластична хірургія, чи ще щось подібне. Їх навіть не хвилюють наслідки, адже найбільш вагомий фактор заради якого вони йдуть на ризик це бути копією моделі на обкладинці нового випуску журналу «Космополітен».

Сучасне поняття про красу завжди йде в ногу з поняттям про моду, якщо один із провідних дизайнерів світу скаже що у цьому сезоні модно ходити без волосся, то відчайдушні модниці чергами будуть стояти біля салонів краси щоб тільки зробити «модну стрижку» і їх не хвилює те чи гарно вони виглядатимуть, чи потворно, для них просто головне те, що це є модно.

На мою думку це не є правильним. Навіть дизайнери є різноманітні, дехто може бути талановитим, а хтось просто бездарою. Модою можна захоплюватись, та й кожна жінка за своє життя хоче виглядати красиво та стильно, але красиво та модно це не завжди схожі поняття. Стильно – не означає підкорятися усім законам дизайнерів. Спробуйте створити свій власний стиль, не бійтеся експериментів, якихось новинок, щось нове це завжди захоплююче і цікаве, а раптом і ви станете одним із законодавцем моди.

Стильно це коли все підібрано в гармонії між собою, для цього ви можете звернутись до спеціальних таблиць у яких ви знайдете підказку які кольори гармонійно між собою виглядають, також там можна дізнатись про тип вашої зовнішності, що допоможе правильно підібрати одяг, макіяж та аксесуари які будуть пасувати вам.

У сучасному світі мода і стиль займають важливу позицію у житті людей, як говорять «зустрічають по одягу, проводжають по розуму». На даному етапі життя тема одягу, стилю та аксесуарів сильно розвинута, можна сказати, що існує так званий «культ стилю».

Скільки жертв йде для того щоб виглядати модно. Багато молодих дівчат готові одягнути незручні нові черевички, відчуваючи страшенний дискомфорт, проте вона ж виглядатиме стильно та модно.

Але на відміну від стилю 2000 року, то на даний час молодь не слідує певному стилю, у кожного він існує власний, кожен обирає для себе свій, підходящий стиль одягу, проте ще зовсім недавно, багато людей які хотів хоч якось виділятися з натовпу попадали в інших натовп, так званих «особливих» людей, якщо в моду входили джинси то вся молодь світу їх носила.

Проте деколи модниці не можуть вчасно зупинитись і вони витрачають останні гроші на нову спідничку чи блузку, деколи слідкування моді переростає у хворобливу залежність.

Отже, підведемо підсумок, що слідувати за модою, стилем, завжди виглядати відповідно до заходу який ми відвідуємо та в якійсь мірі не виходити з певного стилю є хорошою річчю, проте слід знати межу всьому, щоб в кінцевому результаті не стати залежним від модних пабліків, журналів та не втратити своє життя.

Мода стала стилем життя, модні поїздки, тижні моди ,модні журнали, телевізійні передачі. Маленьких дівчаток змалечку намагаються навчити того, що дівчинка зажди повинна слідкувати за собою, модою та мати власний стиль. Дитячі сайти з іграми переповнені іграми з різноманітними видами одягу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.