Естетика моди сьогодення

subkulЗ давніх-давен людей турбує свій зовнішній вигляд, тому дивлячись на людей сьогодення мені стає трішки “моторошно”, таке відчуття, що люди не думають…

Розглянемо історію виникнення моди. Термін “мода”(від лат. Modus- міра, образ, спосіб, правило), вперше був помічений в XVI столітті у роботах (Мішель де Монтень, Ж. де Лабрюйєр, Джон Локк ). тоді моду тісно пов’язували з єтикетом і ці вирази були тотожним. Але в сьогоденні це поняття стало значно шишрше. На сьогоднішній день мода -це не тільки манера одягатися чи розмовляти, мода торкнулась всіх аспектів нашого життя. Значний вплив на розвиток моди в Україні мали “пережитки” Радянського Союзу.

Після жорсткого консерватизму Радянської влади, а також бідності 90-х в Україні з’явилася своєрідна “анархія” в моді, що призвело до різкого контрасту і змін в моді. Зараз кожна людина може підібрати щось собі до смаку, дивлячись на модні тенденції у світі які нам демонструють світові кутюр’є, телебачення і т.д.

На даний час молодь розділилась на соціальні групи, в кожної з яких є свій стиль і тому не можна сказати, що мода є одноманітною. Ви можете задатися питанням “Якою є мода сьогодення?”

Взяти за приклад зачіски жінок: В минулі роки жінка не могла собі дозволити носити “чоловічу зачіску” і це рахувалось не красиво, але зараз багато жінок підстригаються як чоловіки і це вважається красиво і модно. Це все стосується не тільки зачісок але і взуття, одягу.

Мода в одязі.
Мода в одязі — це заміна одягу яка відбуваеться кожні два — три роки. Порівнюючи моду одягу минулих років і наших можна дійти до висновку, що вона схилилась від стриманої і прихованої до розкутої і сексуальної. Бажання у людей бути привабливим буде завжди.

Поговоримо трішки про “моду в мові”.

Помітивши те, як люди розмовлять і підлаштовуються під інших людей розмовним діалектом, тому що думають, що якщо вони не розмовляють так як усі інші, то це є не модним!

Якщо брати за приклад умовну компанію людей, в якій є, так названий “лідер”, то можна побачити, що всі копіюють його вирази, діалекти і т.д.
Також не можна забувати про моду дітей.

Я вважаю, що моди для дітей, як такої не повинно бути, тому що вона є копією моди для дорослих тільки в мініатюрному варіанті. Вузькі джинси, короткі кофтинки -це все є не прийнятим для дитини і не комфортним. Дитина повинна себе відчувати в одязі вільно не стянуто , але люди не задумуються про це, батькам головне щоб їхня дитина виглядала кращою чи модною серед інших дітей

Яка мета моди?

Метою моди можна назвати охоплення чим бульшої кількості людей для всезагальноготак званого”БУМУ” в індустрії моди.
Яка сутність моди? Суттю моди є донесення до людей чогось нового, унікального. З однієї сторони — це є правильним , а з другої не зовсім .

Які функції моди?

Можна виділити три основні функції:
-Конструювання
-Прогнозування
-Формування смаків

Ці функції доповнюють одна — одну і є основними в моді сьогодення. Повертаючись до сучасної моди можна зробити висновок, що сучасна мода є унікальною і надає свободу людям, руйнує всі стандарти і не прив’язує соціум то певних стандартів.

Одягаючись по сучасному людина людина може відчути себе “вічно молодим”, впевненим у собі і стильним і не важливо яку моду ти обереш, чи буде то мода дев’яностих чи шістидесятих, головне як ти себе відчуваєшь в цьому стилі.

Сучасна мода зломила всі стереотипи які накопичувались протягом багатьох віків. Молодіжна мода — це безперервний єксперемент з фасоном , кольором , аксесуарами чи іншим. На даний момент існують багато модних стилів:

-Унісекс -одяг чоловіка і жінки не має ніякої різниці або однаковий.
-Гламур — розкіш, прикраси, довгі сукні.
-Свег — досить яскравий одяг, єднаючий в собі два стилі ( спортивний і гламурний ).
-Мілітарі — військовий стиль.
-Вінтажний стиль — стиль шустидесятих років
-Мінімалізм — простий стиль

Є також мода для повних людей яка використовує “обман зору “, тобто акцентується увага на інших яскраво виражених аксесуарах.

З вище всього поданого можна зробити висновок, що мода сьогодення прагне йти в “ногу з часом”. І не важливо який ти стиль вибереш, головне щоб він симпатизував тобі і ти був завжди радий його носити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.