Любов як заповідь в житті людини

satiraІноді кажуть, що перше кохання найчистіше, і коли воно проходить, то супроводжується найбільшим болем, а останнє кохання, то є розквітання нашої душі, і слід його вважати не останнім, а вічним, бо саме таким воно буде для нас. Любов знайшла втілення в художніх творах і витворах мистецтва, бо вона є найпрекраснішим, що створила природа, коли людина кохає, то світ навколо неї стає кращим і набирає нових фарб, не звичайних, по справжньому особливих. Людина яка кохає, здатна творити і втілювати в життя. Недарма величезна кількість письменників проявила свій потенціал і написала найвідоміші твори, лише коли кохала когось.

Любов-в цьому слові для нас все: рідна людина, теплі почуття, розуміння того, що ти комусь потрібний, щастя, життя, родина, тепло. Як виявляється, людині зовсім не потрібні гори золота, безмежна влада чи всі багатства світу, для щастя достатньо лише того, хто буде любити тебе. Кожен з нас мріє про те, щоб у нього поруч була така людина, яка б ніколи його не покинула, була б завжди поруч, кохала, не дивлячись на будь-які недоліки, і понад все на світі прагнула бути разом.

Як запевняв Франсуа Ларошфуко, розлука є тим самим лакмусовим папірцем, який визначить які стосунки між людьми, чи міцна та любов. Справді, відстань в справжніх почуттях лише зближує, ти починаєш безперестанку думати про другу половинку, уявляти вашу зустріч, згадувати найменші подробиці ваших побачень, бажатимете побачитись якомога скоріше, будете до останнього вірними і ніколи не проміняєте гідність на доступність. Варто пам’ятати, що низькі ціни завжди приваблюють клієнта, але вони швидко втрачають інтерес, а гідність і вірність є поняттями вічними і безцінними. Те чого мало, цінується найбільше. Життя вміє розставляти акценти, хтось є кар’єристом, і ладен на будь що заради успіху, а хтось має мораль і честь, згідно яким чинить перш за все як людина. Так і в коханні, для когось немає рамок і вони плюють на будь які норми, в той час коли інші свято бережуть своє.

Кохання пізнається у стосунках однієї людини до іншої. Саме ставлення до коханої людини говорить багато про що. Так чи інакше, а кохання є вічним предметом роздумів у філософів, та джерелом натхнення у письменників, митців тощо. Чи є кохання головною заповіддю в житті людини – це питання досить риторичне. На нього складно дати однозначну відповідь, але варто над цим поміркувати. Наше життя занадто коротке, щоб виділяти в ньому лише гроші та роботу, погодьтесь, хочеться прожити незабутнє, яскраве життя з шаленим коханням, коли пристрасть не має меж і просто зриває голову, коли ти поруч з тим кого кохаєш, коли ви обидва є доповненням одне одному, коли вірність є не чимось захмарним, а тим, що навіть не обговорюється, коли ти ранок в обіймах коханої людини зустрічаєш, і розумієш, що немає нічого кращого за це, кохання-це коли вночі не спиш через переживання за рідну людину, коли життя твоє сповнене емоцій, хвилювань, ейфорії, щастя, іноді навіть сліз.

Скептики можуть сказати вам, що кохання не існує, а стосунки тривають до тих пір, поки одна зі сторін дозволяє себе любити, а інша любить, свого роду самопожертва. Більшість вважає, що стосунки тривають переважно недовго, і емоції живі лише перші кілька місяців, а далі люди разом через звичку. Інші ж твердять, що кохання живе два роки. Не слід відбирати в людей відчуття казки, наше життя і так доволі сіре, позбавлене фарб, то ж нехай буде живим кохання.

Журнал Український тиждень на передодні нового року проводив соц. опитування українців, результати якого засвідчили, що для жінок найважливішим в житті є гроші і кохання, причому гроші не уступають коханню. А у чоловіків сенс життя у задоволенні власних потреб. І лише ближче до п’ятидесяти років чоловіча стать починає цінувати саме кохання, а не щось інше . Тобто як ми бачимо, у чоловічій системі цінностей кохання виходить на перед лише в серйозному віці, можливо це пов’язано з тим, що чоловік може полюбити лише ту, яка буде з ним завжди . Жінки ж раніше за чоловіків починають цінувати кохання і у них воно на першому місці практично завжди, і не відстає від нього такий критерій, як гроші. Можливо саме з цим і пов’язано те, що прекрасна половина часто-густо замінює одне іншим, а іноді навіть грошам надає перевагу.

Кохайте свою половинку, демонструйте їй це, цілуйте, змушуйте посміхатись, робіть її життя кращим, не приховуйте своїх почуттів, і вона зробить вас щасливою, вона дасть вам ще більше ніж ви їй. Кохання врятує не тільки світ, але і нас з вами, воно спонукає нас до змін, робить нас кращими, змінює нас в кращий бік, ми намагаємось стати кращими для того, кого любимо. Нещасливою є та людина, яка так не разу і не покохала в своєму житті. Отже кохання це ні що інше як щастя.

Нам варто задуматись,а чи приділяємо ми достатньо уваги коханій людині, чи показуємо свою любов, чи переживаємо кожну мить як щось неймовірне і особливе у житті, чи готові чекати її до самої смерті, чи є вона для нас уособленням всього прекрасного на цій землі. Не зраджуйте, і взагалі не робіть того, чого не хотіли б отримати собі у відповідь. Пам’ятайте, зрада приносить лише страждання, і якщо навіть вам пробачать, то образа за це лишиться на все життя.

Тож кохайте, будь те вірними і чесними і насолоджуйтесь життям. Не знаю як для вас, але для мене кохання це дещо більше ніж просто пунктик у нашому списку чи просто заповідь, кохання-це найчистіше і найщиріше почуття, яке може випромінювати людина. Життя дуже коротке, щоб прожити його заради грошей чи кар’єри. Ну а результатом кохання повинно бути маленьке чудо, яке буде бігати по дому у памперсах та весело агукати , тільки тоді коли є щире кохання, буде щаслива родина і прекрасна дитина, а гроші вам це не подарують, в житті є речі, які купити просто неможливо. А кар’єра не принесе вам стільки ж щастя, як ваші близькі люди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.