Агресивна музика та її вплив

rockПротягом останніх чотирьох десятків років у світі мало помітно, але все більш відчутно відбувається руйнування свідомості, а через нього і моральності як вищої і самої відповідальної функції інтелекту. Можливо, вперше в історії людства для цієї диверсії обрана музика, пісні і зірки рок-н-ролу.

Істотна різниця між чарівною музикою флейтиста і рок-н-ролом та, що перша діє на вищі функції мозку, а друга — на самі нижчі, пробуджуючи тваринні інстинкти агресії і руйнування.

Спочатку ця музика ніким не приймалася всерйоз.

Музика може бути музикою, тобто однією з вищих форм мистецтва, тільки тоді, коли вона йде в ногу з прогресом і навіть вказує йому правильний шлях. Між тим прогрес обов’язково спрямований по шляху добра, гуманізму, людських відносин один до одного, дружби і взаєморозуміння. Прогрес це створення кращого, благородного, доступного всім людям. Саме тому музиці надають великого значення у вихованні кращих властивостей душі людини.

Звичайно, музику більше розуміє і любить та людина, яка більш підготовлена до неї, тобто той, хто має музичну освіту або природні дані і інтерес до музики. Її вплив на психіку і настрій людей величезне. Відповідна музика застосовується як лікувальний фактор в цілому ряді медичних установ.

З огляду на те, що рок-музика надає різко негативний вплив не тільки на інтелект, психіку, морально-етичний стан молоді, але і на фізичне здоров’я людини, я дозволю собі висловити з даного питання свою думку, засноване на власному сприйнятті і розумінні цієї музики.

Перш за все треба сказати, що далеко не всіх молодих людей, як про це нерідко говорять, приваблює і захоплює ця музика. Як я вже говорила, люди (в тому числі і молодь), виховані на класичній і народній музиці, сприймають рок і навіть джазову музику негативно.

Розвиток рок-н-ролу почалося на Заході, в США шляхом аранжування біт-ритмів і блюзів негритянського населення Півдня. Жорсткий рок характеризується насамперед удосконаленням ритму (біта), гучністю та шаленством ударів. 90-і роки побачили народження панк-року мета і мораль якого полягають в тому, щоб привести аудиторію безпосередньо до самогубства, колективному насильству і систематичним злочинам.

Наслідки рок-музики пов’язані з головними темами рок-н-ролу: мислення, сила волі, свобода волі і моральну свідомість піддаються настільки сильному впливу з боку всіх органів почуттів, що їх здатність до здорового глузду і опору виявляються сильно притупленими, а іноді взагалі не контролюються. У цьому стані морального і розумового пригнічення дає зелене світло розгулу найбільш диких, до того стримуваних імпульсів — ненависті, гніву, ревнощів, мстивості, аж до вбивства і самогубства.

Найкраще моральне та духовне виховання не може довго встояти перед затмаренням свідомості, серця і духу, яка викликається тривалим прослуховуванням рок-музики.
Сила рок-музики спрямована на моральне розкладання молоді, в самій програмі її, в оформленні і навіть в деталях містяться найдосконаліші форми і методи для доведення слухачів до морального розкладання і виховання в людині всього самого негативного і злобного. Досить навести хоча б зміст тих пісень, які виконуються під звуки рок-музики.

Щоб підкорити собі слухачів, змусити їх сприйняти те, що суперечить самій людській сутності, рок-музиканти, крім шаленого шуму і грому, що пригнічують психіку, використовують світлові ефекти у вигляді стробоскопа, який є не бутафорією, а частиною сатанинського зброї проти молоді. За допомогою стробоскопа виявляється можливим чергування світла і темряви, що призводить до значного ослаблення орієнтації, здатності до міркування.

Поєднання рок-музики з грою світла стробоскопа призводить до порушення всіх бар’єрів морального судження. Особистість втрачає свої рефлекси, механізми природного захисту.

При застосуванні виключно спеціалізованих технічних засобів людська істота зазнає насилля над своїми захисними засобами і свободою суджень. Звідси — розумовий, моральний і духовний збиток, який відчуває аудиторія, яка слухає рок-музику.

Враховуючи, що біт викликає прискорення серцевого ритму і збільшення вмісту адреналіну в крові, він може не тільки викликати відповідну реакцію з боку сексуальної сфери, але і сильне збудження, що доходить до сп’яніння, рок-музиканти, які впливають на молодь і призводять до різкого зниження загального морального рівня.

Таким чином, треба визнати, що підвищена увага засобів масової інформації до рок-музики не можна оцінити інакше, як шлях до морального розкладу юнацтва. Це небезпека дуже велика і вона постійно зростає. Багато, так чи інакше насаджують або сприяють насадженню цієї розкладницької музики, вперто твердять, що заборона може тільки підвищити інтерес молоді, але справа ж не тільки в забороні. Треба насамперед припинити пропаганду цієї музики.

А головне — треба протиставити їй справжню музику. Заповнити телевізійний час і радіо музикою класичної, народної, фольклорної, тематичної і т. д. в найкращому виконанні. І давати її не по утрам, коли всі на роботі, не після опівночі, а в той час, коли у нас транслюються виступи ансамблів рок-н-ролу, тобто з 18 до 22 годин. А рок-н-рол взагалі виключити з теле- і радіопрограм.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.