“Сила справжнього” Екхарта Толле, резюме

tolleКнига “Сила справжньогоЕкхарта Толле — це керівництво по духовному просвітленню. Дуже багато відгуків людей про цю книгу є позитивними, вона змінила їхнє життя, світогляд. Сама книга написана на власному досвіді автора і не спирається на якісь роботи чи висловлювання інших. Це на мою думку розташовує читачів в довірі до написаного.

Толле був у глибокій депресії, багато перебував у своїх особистих душевних роздумах, нападах страху і все глибше і глибше впадав у відчай. Коли його думки розвіялись і він не чинив опір, страх зник. Почуття покращилось він почав відчувати блаженство. Внаслідок цього автор зрозумів, що він завжди перебував у такому стані, але його розум був більш гучний і такий стан був невідомим для нього. Рік практики і усвідомлення того, що всі проблеми у своїй голові призвели до змін у його житті усвідомивши внутрішні зміни. Внаслідок — зміна свідомості на краще.

Головна думка книги Екхарта Толле – це цінити перебування у справжній миті в даний момент де не має ні минулого ні майбутнього, а є тільки справжнє тут і зараз. Це може здатися дуже елементарним і нічого нового в цьому не має, але саме перебування в справжньому автор описує доступно, наводить нові особливі шляхи доступу до задоволення в миті справжнього у повсякденному житті.

Багато людей не сприймають навіть самого себе, власного тіла це заважає їм насолоджуватися життям їм здається, що в минулому все зміниться і виглядати вони будуть по іншому, але час іде і зміни не відбуваються. Сприймання самого себе дає дії у даний момент. Саме це звільняє від страху і дорає рішучості у змін зараз. Автор радить не шукати Істину зовні. Вона може бути знайдена лише у внутрішньому тілі. Багато чого значить пробачення всіх і всього бо накопичення обіди, злоби притягує до себе негативні емоції і може призвести до захворювань.

Навіть відомий психолог Луїза Хей поєднує думки, внутрішні погляди на життя з хворобами. Якщо думки погані в різних аспектах життя це призводить до захворювань, наприклад за Луїзою думки про бачення свого майбутнього поганим може призвести до втрати зору.

Коли людина ототожнює себе з негативною енергією, думає про все негативно то підсвідомо поєднується з нею і в глубині душі не хоче, щоб все наладилось. Саме в настоящому за автором ми знаходимо свою власну суть, що радість і багацтво життя є доступне саме зараз.

Краще чим вганяти себе у депресію, перебувати у поганому настрою та злитись на інших винити свіх у своїх невдачах, задумуватись про свої промахи в минулому та вирішення всіх проблем у майбутньому, взяти себе в руки звільнитися від поганих думок, покращити своє самопочуття та отримати задоволення від цієї миті. В миті можна розгледіти дуже багато чогось особливого і вирішення проблеми прийде само собою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.