Фільм «В погоні за щастям» 2006р. Режисер: Габріеле Муччино. Опис.

u-poshukah-shhastjaФільм просто чудовий! На мою думку саме він є мотивуючим. Історія йдеться про Кріса Гардена, людини з 80-х років ХХ століття. Він собою являє звичайного чоловіка, що в наслідок певних проблем з дружино стає батьком одинаком, котрий без грошей і дому має виховувати і забезпечувати свого семирічного сина .

Історія цих двох дійсно бере за душу глядачів. Спостерігаючи за сюжетом постійно дивуєшся силі волі і впертості головного героя, котрий падає все глибше і глибше в безодню безгрошів`я, але все ж знаходить якісь виходи і паралельно піклується про маленьку дитину. Ця історія вчить нас бути сильними і впертими.

Мало того що Кріс залишається на вулиці він ще й намагається отримати роботу в брокерській фірмі і паралельно вчиться і являється стажером цієї організації.

Мене цей фільм надихнув на саморозвиток. Я почала переглядати свої погляди на втому та нестачу грошей у своєму житті.

Дивлячись цей фільм думаєш про те, що таких людей не існує, але ж це не так адже фільм є біографічним. Такій витримці можна просто позаздрити і вчитися вчитися і ще раз вчитися у цієї людини.

Для мене найгостріший момент був коли вони з сином ночували в туалеті в метро. Саме тоді Кріс дав слабинку перший раз за фільм він просто розплакався, хоча це мабуть найменше що я б зробила, мені здається я б билась головою об стінку або стала моргіналом разом з сином…Але я це я, слабка особистість, а от Кріс це вольова людина котра продовжувала ходити на роботу (нагадаю) стажером котрому не платили ні копійки.

Він кожен день ходив на роботу заводив нові зв`язки і навіть не подавав вигляду, що він ночує разом з безпритульними кожну ніч. Те що мене взагалі вразило в цій особистості так це те, що він постійно виглядав охайним і чистим, так само він слідкував і за сином котрий кожен день приходив у садок звичайною дитиною, котра ніби то ночувала в себе в дома в теплому ліжечку.

Продовжу далі хвалити героя фільму, котрий не тільки чудово себе показав ,як людина, а ще й як дійсно чоловік з великої букви та прекрасний батько, саме цьому я б і хотіла присвітити наступний абзац.

Не дивлячись на всі незгоди він завжди залишався спокійним і люблячим батьком, котрий зберігав залізний спокій, просто тому, що не хотів засмучувати сина …Нажаль в наш час спостерігається сумне явище, котре ми можемо споглядати в кожній третій сім`ї – і воно характеризується ,як ви вже здогадалися, зриванням батьківських проблем на дітях. Адже батьки не розуміють , що слід по максимуму оберігати дітей від стресів.

Це прекрасна історія про прекрасну людину, що не дивлячись ні на що йшла за своєю мрію…І не дарма, адже сильному підкорюються гори, так сам , як крісові підкорилася ціль яку він перед собою поставив, його єдиного взяли на роботу в успішну брокерську фірму і через десять років він заробляв не десять доларів, а мільйони. І це так чудово коли достойні люди досягають мети.

Нам слід тільки робити висновки і досягати нових вершин, а не плести за течією життя і постійно на нього жалітися…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.