Яким має бути дрес-код сучасного педагога?

ped-odayg1Кожен зараз може уявити собі різну картинку щодо одягу педагога: його характер, поведінка, охайність…але не менш важливим критерієм сприйняття дітей або студентів викладача є , звісно, його зовнішній вигляд, а саме одяг або сучасною мовою «дрес-код».

Педагог повинен бути взірцем стилю та гарного смаку, прикладом для своїх учні в усьому. Охайний зовнішній вигляд та правильно підібраний гардероб-складає імідж педагога, який в певній мірі є обличчям закладу,в якому працює викладач, будь то школа, ліцей, гімназія чи університет. В деяких закладах,навіть,є певний обов’язковий дрес-код для педагогів. Найліпшим вважається діловий костюм,який можливо доповнити різними прикрасами.

Не вважається правильним одягати педагогу джинси, костюми строкатих і яскравих кольорів та одежу яка не має певної форми. Чому ж так?Відповідь на це питання криється в тому,що яскраві кольори відвертають увагу учні від навчального процесу,а одяг,який не має чіткої форми,викликає у учнів відчуття неохайності педагога.

Дуже вдале сусідство кольорі у вбранні вчителя це-світлий верх і темний низ. Це ,звісно,є дуже давня і перевірена часом класика вбрання,для людей даної спеціальності. Скажімо: «Класика,вчительського жанру» або стовідсотковий варіант правильного вчительського стилю і дрес-коду. Якщо ж ви все-таки вибрали яскравих верх,наприклад,цвітаста блузка,то обов’язково треба одягнути зверху піджак.

Кольорова гамма,яка найбільше пасує людині цієї професії це такі кольори:білий,синій,сірий,чорний. Також пасуватимуть коричневі,зелений і бежевий кольори.

Виходячи з цього можна підсумувати і зробити висовки,все ж таки,яким має бути сучасний педагог і його зовнішній вигляд. Отже, почнімо :

1. Охайний зовнішній вигляд
2. Одяг не яскравий,а приємних і спокійних кольорів і відтінків
3. Фасони костюмів ділові та строгі
4. Взуття на невисоких підборах
5. Сумка середніх розмірів,акуратна
6. Статусний аксесуар педагога-це годинник,він допомагає орієнтуватися в часі і має бути,якщо він стильний,на шкіряному ремінці.
7. Прикраси повинні бути маленькими,бажано перламутрового кольору,з дорогоцінними і напів-дорогоцінними камінцями.

Щойно,я перерахувала по пунктам,що має бути,на мою думку, так званим маст хевом у стилі та зовнішньому вигляді сучасного педагога. Звісно,час іде,все змінюється ,але класика залишається незмінною. Якщо вчитель дотримується усіх вищезгаданих правил,які є загальноприйнятими і випробовувані часом,його сміливо можна назвати стильним,сучасним і водночас класичним. Я вважаю,що саме таким має бути сучасний педагог і його дрес-код.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.