Природа художнього таланту та його особистості

talantУ людини є в душі частинка сонця,так би мовити-маленькі творчі здібності. В кожного з нас є особливий талант, що наділила нас природа. Хтось вміє гарно малювати,у когось є хист до написання віршів,інші гарно танцюють чи співають,таких прикладів є безліч.

Отже, щоб цей талан засяяв ніби то сонце, потрібно розвивати, вдосконалювати. Якщо розпочати розвивати свій хист, потрібно виявити і усвідомити до чого ти маєш дар. Ще з малечку ,батьки віддають своїх діток в музичні школи,в різні спортивні секції,танцювальні колективи тощо.

Варто зауважити, про те , що обдаровану дитину все одно потрібно вчити. Важливо привчити до посидючості, привчити трудитися, самостійно приймати рішення.

Дитина,яка хоче розвивати себе, повинна вміти правильно,та розумно використовувати свій час,а також користуватися простором,більш глибино занурюватися у навчальні плани. Головне не те, як вивчати,а який буде результат з цього.

Зараз я хочу навести невеличкий приклад про свою подругу. Вона була слабенькою ученицею, а це все через лінощі. І в подальшому вона не бачила ніякої перспективи. Батьки її жаліли, казали про те,що кому зараз потрібна вища освіта. Не для всіх же бути видатними майстрами,різними доцентами. Одна лиш фраз звучала з уст батьків: «І ти знайдеш свій життєвий шлях». Розмовляючи з нею, вона стверджувала. що «життєвий шлях»- її менш за все цікавить. Та і самостійне життя ще було не зовсім близько. Усі думаємо, що наш дитячий просторово -час існуватиме завжди. Її батьки віддали у танцювальний гурток,вона намагалася відмовитись ,але вона старалася переборювати свою лінь. На початках ,її взагалі це не вражало,проте з часом, непомітно звикла.

Окрім танців, у неї особливого хобі не було,через те і було багато вільного часу. А до року часу ,у неї проявився неабияких хист до танцю. Ось тут і розпочався її творчий процес , і бачимо,саме де був закритий її талант. На мою думку, талант є у кожної людини , але не кожному дано його розкрити. Я вважаю,що батьки не правильно робили,вони її зовсім не підтримували , і не хотіли дати її можливість розвиватися,вдосконалюватися.

Саме Батьківська любов , нам дає впевненості у собі ,викликає почуття власної гідності, потрібно прислуховуватися до своїх дітей, цікавитись їхнім заняттям,як вони проводять час. Я можу ще додати , що найголовніше — це любити дитину , поважати її, сприймати такою , якою вона є . Для творчого розвитку ,потрібна не тільки задовільна оцінка ,а можливо я б і сказала — трішечки завищена, я впевнена, що в подальшому вона не буде зазнайкою, але буде достатньо сил бути впевненою в собі. Головне слід пам»ятати батькам, щоб були до них дуже обережними,адже у різному віці діти все сприймають по-іншому ,а для талановитої дитини давали більше вільного часу, аби вона могла трішки побувати на самоті, про щось помріяти , обдумати всі свої вчинки .

Виховувати змалечку потрібно ,привчати до працелюбності , відповідальності, настирливості, навчити розпочату справу довести до кінця, отримувати задоволення від творчості, абсолютно нормально сприймати критику у свою адресу, більш бути впевненим при невизначеності.

Отже, батьки повинні допомагати відкривати своїм дітям таланти, її подальший життєвий успіх. Вони не повинні втратити обдарованість своєї дитини, якщо вони не приділять увагу ще зрання,вони почнуть втрачати це маленький талант,тож навіть майбутнє. Як і батьки ,так і діти повинні поставити перед собою ціль,і іти до неї,а головне вірити в свої сили. А ще я хотіла додати.

Згадаймо, будучи маленькими дітьми,скільки ми встигали всього зробити за приблизно годину часу. Ми ніколи не соромилися брати участь у різних сценках,там і танцювати,стрибати на одні ніжці через скакалку,грати різні ігри,наприклад шахи,волейбол ,футбол,вигадувати різні історії, ліпити фігурки з пластиліну,щось вимальовувати. Виростаючи,ми ж самі собі задаємо питання:»Так в чому ж полягає наш талант?»На це все є дуже проста відповідь,тому що ми переходимо вже у доросле життя,і нас це все перестає просто цікавити,і ми забуваємо про те,що в дитинстві для нас це було головне. У дорослому житті ,вже зовсім інші наміри, звички, якості.

На мій погляд, будь-який талант можна розвинути. Ми зможемо до будь-якої справи підійти творчо,для нас буде від цього користь,і нам це приносить насолоду. Якщо поставити перед собою мету,то ваше маленьке задоволення, може принести і міні-бізнес,звичайно якщо до цього прагнути,і навіть будете отримувати велику,або невелику нагороду від праці. Потрібно запам»ятати одну річ, талант — повинен приносити вам тільки радість та приємні відчуття. А ще можна запитати у своїх рідних,чи дуже близьких друзів,що і вас,на їх погляд виходить справді гарно та добре. Часто нам здається,що різні навички стають самі собою зрозумілі,ми не цінуємо їх,і не приділяємо їм увагу,у той час коли ваші друзі чи колеги задумаються, що як вам це все так гарно та легко вдається! Є частина людей,яка буде вам перечити у ваших здібностях,але завжди ви повинні мати свою думку,і не просто не звертати увагу.

На завершення,я скажу,що природна обдарованість людини-це дійсно талант!Як ти будеш працювати,така в тебе і буде успішність. Якщо у тебе є мета,тобі потрібно подолати всі перешкоди,аби добратися до неї. Саме праця, допомагає розвивати свої здібності. Хочеш стати видатною людиною, підкорити омріяну вершину ,тоді необхідно вдосконалюватися,і докладати неабияких зусиль.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.