Стиль та імідж успішного сучасного чоловіка

kostjumЛюдство, яке постійно розвивається, змінюється, тим паче в інформаційному суспільстві, яке поглинуло всі сфери людського життя. Будь-яка подія, що відбувається в одному кінці світу через декілька хвилин вже відома в іншому. Імідж людини не є виключенням. В сучасному світі імідж успішної людини є візиткою в суспільстві. Якій треба відповідати, якщо хочеш стати успішним. Ці два поняття є взаємозалежними, якщо хочеш стати успішним повинен успішно виглядати, а якщо ти успішний, то повинен — це підтверджувати своїм іміджем.

Кожна людина хоче виглядати успішно і відповідати сучасним тенденціям вдалого іміджу, особливо це має значення для чоловіка. Але як ми уявляємо сучасного успішного чоловіка?Чи є схожі риси, які притаманні тільки успішному чоловікові? Чи змінювався стиль успішного чоловіка протягом історії?

У сучасному світі ми бачимо багато успішних людей. Але яку людину можна назвати успішною? Що таке успіх взагалі? На мою думку, успіх — це дуже суб’єктивне поняття. Одна людина вважає успіхом, коли вона стала матеріально забезпеченою, інша відчуває себе успішною, коли стала більш шанована серед інших. Успішною людиною може бути, як бізнесмен із величезним статком , так і сантехнік, якого всі люблять, поважають та потребують у кожному домі, а він в свою чергу любить людей, яких обслуговує, та свою роботу.

Імідж цих двох абсолютно різних людей, може відрізнятися і в той же момент бути схожим . Ці дві людини будуть в абсолютно в різному одязі та абсолютно по-різному розмовляти, але вони будуть охайно виглядати та будуть щасливими.

Імідж успішного чоловіка 21-ого століття для людей почав вимальовуватися ще з розвитком капіталізму і трохи видозмінившись дійшов до нашого часу. У свідомості більшості людей склався певний стереотип успішного чоловіка, який став перш за все тією людиною, яка має великий прибуток або велику заробітну плату .

У наш час зовнішніми характеристиками успішного чоловіка є людина частіше всього в охайному, дорогому костюмі, який на ній добре сидить, добре попрасована сорочка, гарна зачіска, красиві туфлі, які пасують до костюму, також обов’язково успішного чоловіка повинен прикрашати статусний маркер — це може бути дорогий телефон, годинник або автомобіль, а краще все разом, чоловік має слідкувати за своєю фізичною формою, яка має бути підтягнутою, але це в ідеалі, частіше всього успішний чоловік має не велику надмірну вагу, для жінки це є більш важливим фактором ніж для чоловіка, в епоху середньовіччя, навпаки, товста людина вважалася заможнішою, а значить успішнішою, з часом цей атрибут успішного чоловіка стерся в уявленні суспільства.

Зовнішній вигляд є дуже важливою складовою іміджу людини, бо як говориться в прислів’ї «Зустрічають по одежі, а проводжають за розумом «. Перше, на що люди звертають увагу — це зовнішній вигляд, перше враження залишається на довго, по чоловікові одразу можливо зрозуміти має успіх він в цьому житті чи ні. Наступною важливою рисою успішного чоловіка є вербальне та невербальне спілкування.

Одразу після оцінки зовнішнього вигляду, людина звертає увагу на манеру спілкування людини, жести, погляд , ходу, міміку. Чоловік повинен впевнено розмовляти, чітко вимовляти слова, мати правильно побудовану мову, стримані жести, впевнений погляд та ходу. Вираз обличчя повинен розташовувати до себе і бути в залежності від ситуації: впевненим та строгим, якщо це ділова зустріч та добрим, щирим, якщо дружня. Також чоловік має бути гарним оратором.

Успішний чоловік, перш за все, має сам розуміти, що він успішний і показувати це оточуючим, якщо не боятися нічого, поважати себе та інших тоді більшість з цих якостей будуть проявлятися у вашому невербальному та вербальному спілкуванні інші ж з’являться з досвідом та самовдосконаленням. Наступним важливим аспектом успішного чоловіка являє собою соціальна складова. До неї входить ваше положення в суспільстві. Успішний чоловік повинен мати успішний бізнес, або високу посаду, що супроводжується гідним прибутком, бути популярним серед жіночої статі або мати сім’ю. Також важливим є велика кількість зв’язків, друзів, знайомих, які можуть допомогти в скрутній ситуації. Він має бути авторитетом серед оточуючих, проявляти лідерські здібності.

Я вважаю, що це в більшій своїй мірі є стереотипом, тому що людина сама ставить собі ціль, яку прагне досягти, і сама вирішує що для неї є успіхом, а що ні. Якщо людина хотіла стати вчителем або науковцем хіба досягнення цієї цілі не є успіхом, якщо роблячи це вона почуває себе щасливою. Так звичайно успішний чоловік повинен мати деякі з цих якостей, але лише деякі.

Завжди в суспільстві існував стереотип, що успішна людина — заможна, але у великої кількості багатих людей не має успіху в інших сферах життя, наприклад сім’я або не має друзів, які зможуть допомогти або підтримати, що є важливим аспектом успішності, якщо ж чоловік почуває себе нещасливим в цьому, хіба можна назвати його успішним. Отже, можна зробити висновок, що кожна людина ставить рамки свого успіху, і загальноприйнятий погляд не повинен руйнувати суб’єктивне ставлення до цього. І існує тільки один найголовніший атрибут успішного чоловіка — це щастя. Якщо чоловік є щасливим значить він має успіх в житті, а отже являється успішним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.