Богом балету як нам відомо прозвали Вацлава Ніжинського який поставив відомий всім танець козак. Про цю людину добре відзивались з від усіль, про нього писала французька преса, яка безмежно талановита людина яка просто літала та парила на сцені.
Однією з найкращих балерин 20ст. вважалась Євгенія Борисенко уродженка Керчі. Після танцювальної кар’єри, яка була в загалом в Італії. Вона почала проявляти себе як хореограф та балетмейстер. Пізніше вона стала керівником в Римській школі балету. В якому виховала не одне покоління випускників. Отже не тільки повинні їй завдячувати своєму осмисленню про балет а й Італійці нам перед.
Сергій Лифар, зірка світового балету уродженець Києва. В якого як і в його попередників був безмежний талант. Розпочав свій артистичний шлях з Парижу в 1923 році. В танцювальній трупі. За цей час він здійснив більше ніж 200 постановок в національній опері,зрештою варто й повідомити, що він там пропрацював більше 30 років. Став головою всесвітньої ради ЮНЕСКО,академії балету франції,там же і ректором парижського інституту хореографії. Згодом після його смерті його похоронили також у франції .
Ігор Мойсеєв, дуже натхненна та творча людина,яка як і всі попередники присвятив своє життя танцювальній майстерності. Він майже 70 років. Керував ансамблем народного танцю. Також в нього було два оскара в танцювальній сфері, здавалося, що на цьому можна було б і завершувати, але він все рівно пішов з життя засмученим,що так і не зміг здійснити одну свою мрію. Створити власний танцювальний театр,в якому б він зміг би поставити все,навіть класичний балет.